Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Makijaż. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Makijaż. Pokaż wszystkie posty

11 czerwca 2019

Róż MakeUp Revolution: Now!, czyli różowa perełka makijażowa za grosze


Hej Dziewczyny :)


Nie wierzę, że jeszcze nie napisałam recenzji tego różu. To mój pierwszy róż, który udało mi się prawie zdenkować. Także zapraszam do wpisu

8 września 2015

Tanie azjatyckie pedzelki, czy warto?



Hej Kochane :)

Na fali popularności na pędzle z azjatyckich sklepów zwane "chińskimi puchaczami" i ja postanowiłam przetestować jakiś tani zestaw pędzelków. Mam inną wersje niż ta najbardziej popularna, bo moja składa się z małych pędzelków do oczu, ust i korektora. Najbardziej robi wrażenie niska cena, bo zestaw 20 pędzelków kosztuje 9,33$ tutaj. Jeśli jesteście ciekawe jak ma się to do ich jakości, zapraszam do dalszej części wpisu.

14 sierpnia 2015

Makijaż: brąz z różem

 Hej Kochane :)

Róż bardzo rzadko gości na moich powiekach. Postanowiłam się jednak z nim trochę pobawić i zestawiłam go z brązem, a oto efekt:


Jak Wam się podoba takie połączenie?

3 maja 2015

Makijaż "Zielono Mi"- akcja Celebruj Chwile wersja 2

Hej Kochane

Jakiś czas temu pokazywałam Wam dość stonowany makijaż  w ramach akcji u Arcy Joko Celebruj Chwile  . Pomyślałam jednak, że wiosna to jednak zdecydowanie żywsze kolory i mam dla Was bardziej szaloną wersję makijażu oka z użyciem między innymi zielonych cieni.  


Makijaż jest raczej nie do wyjścia do ludzi, ale za to bardzo barwny i błyszczący :D. Zawsze można się tak umalować siedząc w domu i postraszyć listonosza :P


15 kwietnia 2015

Makijaż "Zielono Mi"- akcja Celebruj Chwile

Hej Kochane

Dziś w ramach akcji u Arcy Joko Celebruj Chwile mam dla Was wiosenny makijaż oczu z przewagą zielonego koloru. Wprawdzie mój zielony nie jest najbardziej wiosennym odcieniem zieleni, ale chciałam sięgnąć po bardziej stonowany kolor, żeby całość nadawała się do wyjścia do ludzi :D 


8 września 2014

Jesiennie

Hej
Remont wciągnął mnie kompletnie, więc nie będzie dziś recenzji, ale za to zostawiam Was z jesiennym makijażem oczu.
Lubicie takie kolory na powiece?

29 maja 2014

Coastal Scents Mermaid

Bardzo lubię pigmenty Coastal Scents, za ogromny wybór, niską cenę i świetną jakość.
Kolor Mermaid dostałam już dawno w postaci odsypki. Używam od czasu do czasu tylko jako kreskę, wiec pewnie nigdy go nie wykończę.

Jest to piękny odcień turkusu, wpadający trochę w morski odcień z minimalną odrobinką złotych drobinek. Pięknie błyszczy i zmienia kolor w zależność od światła.

Na tym zdjęciu najlepiej widać te złote drobinki:


A tutaj kolor "w akcji";)


 Miałyście już jakieś pigmenty, albo inne kosmetyki tej marki, co o nich sądzicie?

Przypominam o rozdaniu u mnie klik

4 marca 2014

Róż z fioletem

Hej:)

Jakoś z ostrym różem na powiekach  nigdy nie było mi po drodze. Postanowiłam jednak w domowym zaciszu poeksperymentować i wyszło mi coś takiego. Czułam się dość dziwnie, chociaż patrząc na same zdjęcia w sumie nie wygląda to chyba najgorzej, jak myślicie?


17 grudnia 2013

Kolorowo

Część Kochane:)

Nie wiem co to ma być, ale jak już zmalowałam to niech sobie pobędzie w internecie:D
Lubię się czasami, jak wiem, że nikt nie przyjdzie, a jest ktoś w domu, żeby w razie czego listonoszowi otworzył :D Pobawić się właśnie takimi kolorami, których raczej na pewno na co dzień, czy nawet nie na co dzień nie użyję:)

 Pozdrawiam :)

12 grudnia 2013

Różowy efekt nudy:D

Hej Kochane:D
Znalazłam  na dysku moje różowe bazgrołki, które dotąd nie wrzuciłam na bloga. Ja się czuję, delikatnie mówiąc, dziwnie w różu i raczej z domu bym nie wyszła tak umalowana:D. Chociaż obiektywnie patrząc, ten kolor raczej pasuje do moich brązowych oczu.

Lubicie róż na powiece?

28 października 2013

Brąz z zielenią

 Hej :)

Dziś błyskawiczny makijaż, który myślę, że nada się nawet na wyjście z domu :D .Malowałam oczy chyba niecałe 5 minut :D Na cała ruchomą powiekę nałożyłam morską zieleń, w załamanie powieki,  zewnętrzny kącik i na dolnej powiece trochę brązu, kontur oka i linię wodną pomalowałam czarną kredką, wytuszowałam rzęsy i gotowe.



Przypominam też o rozdaniu u mnie, na które serdecznie zapraszam:



Pozdrawiam N.

14 października 2013

Dzisiejszy jesienny makijaż

Hej Kochane,

Dziś wrzucam makijaż oczu jaki nosiłam cały dzień i chociaż takie kolory nie są do końca "moje", co niestety widać ;),  to uległam jesiennemu nastrojowi.


Ogólnie cudownie było dziś na zewnątrz, nawet widziałam kilku przechodniów w bluzkach z krótkim rękawem, oj taką jesień to ja kocham :)

Pozdrawiam N.

9 sierpnia 2013

Bazgrołki z czerwienią

Hej,
Wrzucam Wam moje próby z czerwonym cieniem z paletki Sleek Glory, właściwie wyszedł, zwłaszcza na zdjęciach jednak jako bardziej ciemny róż niż czerwień. Co sądzicie o takim kolorze na powiece? Moim zdaniem wyglądałby dobrze na niebieskich oczach. Moje brązowe stają się przy nim jeszcze bardziej brązowe i ciemne.


Pozdrawiam N

19 czerwca 2013

Szaro-fioletowy i zapowiedź rozdania

 Hej,
Wrzucam Wam takie szaro-fioletowe coś, które jakiś czas temu zmalowałam i zapraszam Was od jutra na rozdanie, które początkowo planowałam zrobić od dziś, ale nie mam już sil przez ten upal nawet na pisanie notki (jestem zdecydowanie ciepłolubna, ale w taką pogodę to nawet mi jest za gorąco :D)




Pozdrawiam N.

18 czerwca 2013

Brąz niekoniecznie dzienny

Hej.
Brąz podobnie jak i wczorajszy róż rzadko gości na moich powiekach, zdecydowanie stawiam zarówno w makijażu dziennym jak i mocniejszym na wszelkie szarości. Postanowiłam jednak poeksperymentować trochę z brązem i z "dwojga złego" chyba jednak lepiej czuję się w różu. Efekty moich brązowych eksperymentów możecie zobaczyć poniżej :)

PS. Dostałam dziś maila z Bloglovina, zachęcającego do importowania subskrypcji z Google Reader, bo za 2 tygodnie ma zniknąć, ciężko w to uwierzyć, ale chyba naprawdę przyjdzie się nam pożegnać z obserwatorami. Jeśli macie jednak ochotę pozostać ze mną, to po prawej stronie dodałam Bloglovin, bo wydaje mi się na chwilę obecną przyjaźniejszy od google +.

Pozdrawiam N.

17 czerwca 2013

Różowy dzienniak

Hej.
Różowy kompletnie nie jest moim kolorem, czuję się w nim dość...dziwnie. Jednak za sprawą paletek Sleek jestem posiadaczką tego koloru i to nawet w kilku odcieniach. Postanowiłam więc spróbować swoich sił z tym kolorem, próbując zmalować coś innego niż zwykle noszę. Może kilka osób to zdziwi, ale taki makijaż jest dla mnie zbyt delikatny, może to kwestia odcienia, nawet na co dzień, dobrze czuję się w mocniej podkreślonych oczach i tak też zazwyczaj się maluję, albo mocno, albo wcale :D
Same oceńcie jak mi wyszło, ja się czułam nieswojo, więc praktycznie od razu zmyłam :D (tak wiem, rzęsy wyglądają okropnie, to moje pierwsze spotkanie z nowym tuszem wibo, raczej się nie polubimy)



A Wy lubicie róż na powiekach, nosicie, czy tak jak ja nie możecie się do tego koloru jako cień przekonać?

Pozdrawiam N.

1 maja 2013

Yves Rocher, Beauty Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

Witajcie.

Zawsze mam wątpliwości, czy pisać o kosmetykach których nie lubię. Wiadomo, co nie pasuje jednej osobie dla drugiej może się okazać świetne. Jednak ponieważ mowa tym razem będzie o tuszu to myślę, że mimo mojego braku sympatii, zdjęcia efektu pozwolą mi obiektywnie Wam go  przybliżyć.

Yves Rocher, Beauty Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)

Cena: 22 zł


Moja opinia:

Opakowanie:

Teraz większość tuszy do rzęs ma strasznie udziwnione, pogrubiane i z innymi cudami opakowania. Tu mamy do czynienia z gładkim i smukłym, z przeuroczym wzorkiem białych kwiatów (dmuchawce?) na ciemnofioletowym tle. Powiem Wam, że chciałabym mieć taką tapetę w pokoju :D
Naprawdę wizualnie dałabym 10/10 punktów. Niestety dalej już nie jest tak ciekawie.



Szczoteczka

Tradycyjna szczoteczka z włosia, prosta raczej wąska.


Efekt na rzęsach:

Najpierw zobaczmy co obiecuje producent:
"Tusz do rzęs 3 w 1: rzęsy podkreślone, wydłużone, pogrubione." źródło

A teraz spójrzmy "prawdzie w oczy"
przepraszam, że zdjęcia poszarzyłam, ale nie chciało mi się zamalowywać moich cieni pod oczami :D, a myślę, ze efekt tuszy i tak jest widoczny, a może raczej jego brak

Przed:


Po:


I gdzie to 3 w 1 ja się pytam? Faktycznie rzęsy są podkreślone, ale na pewno nie pogrubione, nawet nie wydłużone, po prostu tusz zamalował jaśniejsze końce, których nie widać na zdjęciu wiec lekko dłuższe się wydają. Mam też wrażenie, że przez posklejanie wyglądają na rzadsze. Nie miałabym nic do efektów, gdyby producent od razu napisał, że jest to produkt wyłącznie lekko podkreślający, ale skoro obiecuje 3 w 1 to ja tego wymagam i jestem rozczarowana, gdy okazuje się być inaczej. Nie wymagam cudów za tusz za 22 zł, ale z drugiej strony o ponad połowę tańszy Wibo robi mi niezłe firanki.  Nie wiem, czy tusz się osypuje, bo nie nosiłam go długo, ale ogromnie skleja i po pół godzinie rzęsy się prostują i wydają się niewidoczne. Na blog też jak widać musiałam robić zdjęcie lekko z dołu, bo inaczej kompletnie nie było widać rzęs po pomalowaniu.

Jak ktoś lubi prawie niewidoczny makijaż to może wypróbować, ale osoby, które jednak tak jak ja gustują w bardzo podkreślonym oku zadowolone nie będą.

 U mnie za oknem dziś wiosna w pełni, aż ciężko uwierzyć, ze równiutko miesiąc temu zrobiłam raniutko poniższe zdjęcie :

 Pozdrawiam N.


25 marca 2013

Makijażowe Stylizacje TYDZIEŃ 3 - "Księżniczki Disneya"


Hej.

Kolejny tydzień zabawy w stylizacje z Milomanią :)
Tym razem tematem są "Księżniczki Disneya". Przyznam się, że poszłam po najmniejszej linii oporu, ponieważ zmalowałam jeden z moich zwyczajnych makijaży. Przynajmniej po zrobieniu stylizacji nie musiałam nic zmywać tylko zwyczajnie wyszłam z domu. Mam nadzieję, ze nie macie problemu z rozpoznaniem, że wzorowałam się na Śnieżce :) Miałam problem z upięciem włosów, bo zwykle noszę rozpuszczone i przyznam się bez bicia, że nie umiem się ładnie uczesać, więc wymyśliłam takie coś co widzicie na zdjęciu ;)

http://1.bp.blogspot.com/-V1LilRY8GlU/USuySbNMGGI/AAAAAAAACkA/BdEJisnAkaw/s1600/4.jpg

 Pozdrawiam N.


18 stycznia 2013

Nivea, Long Repair, Odżywka do włosów długich, łamliwych i rozdwajających się

Witajcie.
Wpis o tej odżywce miałam zrobić już dawno, ale zawsze jakoś tak nie po drodze mi do niego było.
Od razu muszę zaznaczyć, że moje włosy z silikonami się lubią, mam je cienkie i delikatne, wszyscy dotykający  zawsze stwierdzali, że jak u dziecka, a że są długie, to brak silikonowej otoczki na dobre im nie wychodzi. Ciężko przeżyły czas, gdy zafundowałam im prawie roczna bezsilikonową pielęgnację. Piszę o tym, bo osoby o innym typie włosów mogą zdecydowanie inaczej odebrać tę odzywkę.

 Obietnice producenta:


Sposób użycia:

Cena:
około 9 zł

Zapach/ konsystencja:
Zapach typowy dla kosmetyków do włosów Nivea, mydlano- słodki. Utrzymuje się na włosach. Odżywka jest gęsta, nie spływa z włosów, ale łatwo ją spłukać.



 Skład:


Moja opinia:
Najważniejsze chyba w używaniu jej jest dobranie odpowiedniej ilości do naszych włosów, ponieważ nałożona w nadmiarze potrafi obciążyć i odebrać objętość.
Polecam nakładać od wysokości ucha w dół, bo na górę jest zbyt ciężka.
Włosy po użyciu ładnie pachną, są łatwiejsze do rozczesania, grzebień dosłownie ślizga się po włosach. Wizualnie wyglądają na zdrowsze (wiadomo silikony). To właściwie wszystko czego oczekuję po silikonowej odzywce tego typu i ona te zadania spełnia w 100%.
Ja ją lubię i pewnie jeszcze nie raz kupię.

Pozdrawiam N.

16 stycznia 2013

Zimowo

 Hej :)
Przedstawiam Wam efekt mojego dzisiejszego marnowania czasu. Trzeba by się uczyć na sesje, a wtedy zawsze  szukam ciekawszego zajęcia :D Tym razem padło na taki zimowy makijaż :)








 Przypominam o swoim ptasim oddaniu : http://truskawkowakawa.blogspot.com/2013/01/kto-chce-ptasi-zestaw-mini-oddanie.html

Pozdrawiam N


link

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin