Witajcie.
Zawsze mam wątpliwości, czy pisać o kosmetykach których nie lubię. Wiadomo, co nie pasuje jednej osobie dla drugiej może się okazać świetne. Jednak ponieważ mowa tym razem będzie o tuszu to myślę, że mimo mojego braku sympatii, zdjęcia efektu pozwolą mi obiektywnie Wam go przybliżyć.
Yves Rocher, Beauty Mascara (Tusz do rzęs 3 w 1)
Cena: 22 zł
Moja opinia:
Opakowanie:
Teraz większość tuszy do rzęs ma strasznie udziwnione, pogrubiane i z innymi cudami opakowania. Tu mamy do czynienia z gładkim i smukłym, z przeuroczym wzorkiem białych kwiatów (dmuchawce?) na ciemnofioletowym tle. Powiem Wam, że chciałabym mieć taką tapetę w pokoju :D
Naprawdę wizualnie dałabym 10/10 punktów. Niestety dalej już nie jest tak ciekawie.
Szczoteczka
Tradycyjna szczoteczka z włosia, prosta raczej wąska.
Efekt na rzęsach:
Najpierw zobaczmy co obiecuje producent:"Tusz do rzęs 3 w 1: rzęsy podkreślone, wydłużone, pogrubione."
źródło
A teraz spójrzmy "prawdzie w oczy"
przepraszam, że zdjęcia poszarzyłam, ale nie chciało mi się zamalowywać moich cieni pod oczami :D, a myślę, ze efekt tuszy i tak jest widoczny, a może raczej jego brak
Przed:
Po:
I gdzie to 3 w 1 ja się pytam? Faktycznie rzęsy są podkreślone, ale na pewno nie pogrubione, nawet nie wydłużone, po prostu tusz zamalował jaśniejsze końce, których nie widać na zdjęciu wiec lekko
dłuższe się wydają. Mam też wrażenie, że przez posklejanie wyglądają na rzadsze. Nie miałabym nic do efektów, gdyby producent od razu napisał, że jest to produkt wyłącznie lekko podkreślający, ale skoro obiecuje 3 w 1 to ja tego wymagam i jestem rozczarowana, gdy okazuje się być inaczej. Nie wymagam cudów za tusz za 22 zł, ale z drugiej strony o ponad połowę tańszy Wibo robi mi niezłe firanki. Nie wiem, czy tusz się osypuje, bo nie nosiłam go długo, ale ogromnie skleja i po pół godzinie rzęsy się prostują i wydają się niewidoczne. Na blog też jak widać musiałam robić zdjęcie lekko z dołu, bo inaczej kompletnie nie było widać rzęs po pomalowaniu.
Jak ktoś lubi prawie niewidoczny makijaż to może wypróbować, ale osoby, które jednak tak jak ja gustują w bardzo podkreślonym oku zadowolone nie będą.
U mnie za oknem dziś wiosna w pełni, aż ciężko uwierzyć, ze równiutko miesiąc temu zrobiłam raniutko poniższe zdjęcie :
Pozdrawiam N.